FOTO/ Plas gallata në internet me rrugën e re të Bulqizës

Fotografitë e një “rruge” të pazakontë të sapondërtuar dhe të inauguruar nga kryetari i Bashkisë së Bulqizës Lefter Alla janë bërë virale në internet.

Është e qartë se kjo nuk është një rrugë e vërtetë, por një shpikje alla shqiptare.

Kryebashiaku Lefter Alla e ka “reklamuar” rrugën edhe në Facebook, por më pas i hoqi me shpejtësi komentet negative.

May be an image of 5 people, road and text