Provokuese/ Nora Istrefi pozon me bikini

Artistja shqiptare, Nora Istrefi, gjatë këtyre ditëve ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Duke qenë se numëron ndjekës të shumtë, ajo shpesh ndan me fansat e publikun imazhe nga më të ndryshmet.

Këtë herë, ajo ka publikuar disa fotografi në bikini me anë të  cilave mori vëmendje të madhe me fizikun trupor.

Artistja është komplimentuar nga ndjekësit e saj.

“Oh sa çika koka këndej duken si..”, kanë qenë fjalët përkrah postimit referuar këngës së re që e solli ditë më parë në bashkëpunim me Gjikon dhe Melindën.