E njohim të gjithë, Keisi Medini me “bodyguard” personal

Një tjetër banore që do të mbahet mend nga ky Big Brother Vip që lamë pas është piëkrisht, Keisi Medini.

Ajo brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”, përveçse tregoi vajzën e çiltër dhe të sjellshme, tregoi dhe marrëdhënien e fortë që ka me babain e saj, Sabianin.

Keisin e kemi mjaft aktive në rrjetet sociale dhe nuk nguron asnjëherë të tregojë përveç përditshmërisë së saj dhe momentet që kalon me njerëzit e zemrës.

Së fundmi, ajo ka treguar që ka shkuar të bëjë shoping, por jo me shoqet, ashtu si ndodh gjithmonë, por me babain e saj.  Sabiani ka shoqëruar Keisin, e cila në foton e postuar në rrjet, e quan babi Sabin si  ‘bodyguardin’ e saj.