Djali i Messit e çmend internetin me vallëzimin e tij

Një video qesharake e postuar nga Lionel Messi në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Djali i yllit të Barcelonës shihet duke vallëzuar me këngën e famshme LMFA- I am sexy and i know it, shkruan Gazeta Express.

Pastaj në fund të videos futet në video edhe djali tjetër, dhe pastaj fillojnë të lozin bashkë.