Foto/ Modelja Anastasia befason me linjat e saj trupore

Rivalja më e madhe e Kim Kardashian, modelja super seksi ruse Anastasia Kvitko vazhdon të jetë një nga femrat më të lakmuara në botë falë formave të saj trupore dhe linjat e admirueshme.

Jo rrallë herë ajo ekspozon më shumë se sa duhet nga trupi i saj, duke nxitur kështu reagimet të shumta të fansave.

Ajo vazhdon të këmbëngulë se deri më tani nuk ka kryer as edhe një ndërhyrje kirurgjike, krejt ndryshe nga Kim Kardashian.

Megjithatë të shumtë janë atë që dyshojnë që këto linja të jenë natyrale. Gjithsesi ajo i përthith si magnet jo vetëm sytë e meshkujve, por edhe të femrave, sa herë që ajo shfaqet në publik.