Mirupafshim Pique, Tom Crouise “i çmendur” pas Shakirës: Ka kimi mes nesh!

Shakira dhe Tom Crouise u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit në Miami lart e poshtë po qarkullojnë lajme se aktori është i interesuar për këngëtaren.

Një burim i brendshëm i tha Page Six të martën se aktori 60-vjeçar ka shprehur interes për këngëtaren kolumbiane.

Mësohet se ai i ka thënë miqve se mes tij dhe Shakirës “ka kimi”. Shakira u fotografua më herët me aktorin hollivudian në Formula 1 në Miami dhe pas disa fotografive të përbashkëta, ata janë parë duke biseduar edhe në ambientet e galerisë.

Duke marrë parasysh që këngëtarja ka qenë në qendër të vëmendjes për ndarjen me Gerard Pique, dalja me aktorin u bë shpejt kryelajm në faqet e shoëbizit duke nxitur spekulime për një lidhje të mundshme.