Kiara i “ankohet” Luizit: Nuk u mërzite gjithë ditën pas meje?

Luiz Ejlli e ka treguar hapur që ka pëlqim ndaj Kiarës. Pas ditëlindjes dhe surprizës që i bëri, këngëtari është afruar akoma më shumë me të. Por në një moment kur po qëndronte pranë krevatit të saj, Kiara e pyeti nëse bezdiset që qëndron gjatë gjithë ditës pas tij.

Ndërsa Luizi zgjodhi që “të mos i shkonte më nga pas”.

Ta shohim si është mos të të vij pas”, tha Luizi ndërsa Kiara ia ktheu “Do mërzitem”.

Më pas Luizi u largua dhe Kiara teksa po qëndronte në dhomë me Efin, i tha Armaldos që të kërkojë Luizin. Sapo hyri në dhomë ai i renditi të gjitha që ka bërë për të duke nisur  nga ndryshimi i sjelljes deri te paraqitja e jashtme, gjë që shkaktoi mjaft të qeshura.

Ndërkohë Luizi vuri tek pasqyra lart shtratit të tij, një poster me emrin Kiara.

Duke ndenjur në dhomën e gjumit, Luizi goditi me peshqir Kiarën, pasi kjo e fundit nuk ia futi rrobat në lavatriçe.

Ai dhe më herët tha se Kiara, rrobat e veta nuk i bashkon në lavatriçe me rrobat e banorëve të tjerë.

Duke bërë shaka në dhomë, Luizi i gjuajti Kiarës në këmbë me peshqirin e tij të dushit.