Fansja bën tatuazh Azemin e “Për’puthen”: Njerëzit e veçantë shkruhen në zemër. (Foto)

Që personazhet e Për’puthen fitojnë shumë simpatizantë, është e pritshme për faktin që dalin çdo ditë në ekran.

Azemi, djali nga Lugina e Preshevës pëlqehet për qetësinë që ka, ndjeshmërinë si njeri dhe faktin që nuk ndez debate. Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale ku nuk heziton të ndajë me ndjekësit foto të ndryshme.

Ditën e sotme Azemi ka postuar një foto, ku një fanse e tij kishte shkruar emrin AZEM në rërë.

Kaq ka mjaftuar që vajzat të tregojnë publikisht “çmenduritë” që bëjnë për të preferuarin e tyre.

Një tjetër vajzë emrin AZEM e ka bërë tatuazh në anën e zemrës. Këtë fakt e ka bërë publik vetë vajza në fjalë duke i bërë tag konkurentit dhe duke u shprehur se njerëzit e veçantë shkruhen në zemër. (E. D/ InfoPressAlbania)