E trishtë! Koronavirusi i merr jetën gazetares së njohur shkodrane

Ndërron jetë si pasojë e COVID-19 gazetarja nga Shkodra, Anila Dushi.

54-vjeçarja ishte e shtruar në Spitalin Rajonal të Shkodrës në repartin e Reanimacionit, ku edhe po merrte trajtim për sëmundjen e rëndë, por fatkeqësisht nuk mundi ta fitojë këtë betejë.

Ajo kishte shume vite që punonte gazetare në shtypin e shkruar dhe TV lokale e kombëtare.