FOTO/ Rihanna “rrëzon” Instagramin me fotot topless

Duket se situata e vështirë në të cilën gjendet edhe muzika si pasojë e pandemisë Covid-19, nuk ka ndikuar aspak te këngëtarja nga Barbados, Rihanna.

Pasi lajmit se LMVH ka vendosur të anulojë prodhimin e veshjeve të firmës së modës “Fenty”, me të cilën këngëtarja bashkëpunonte prej dy vitesh, jo vetëm që nuk e ka mërzitur por ka dhënë efekt të kundërt..

Të paktën këtë tregojnë postimet e saj në Instagram.

Në një prej tyre ajo shfaqet topless ndërsa mbulon një pjesë të trupit të saj me tatuazhe me duart plot bizhu.

Postimet kanë qenë dedikim për festën e Shën Valentinit, ndërsa në një prej tyre Mbretëresha e Pop-it shkruan: “Unë nuk dua që ti të mos veshësh të brendshme sonte, dashuria ime“, pjesë nga një nga tekstet e Pocaan.

Një mesazh që çmendi fansat e këngëtares të cilët shpërthyen me pëlqime dhe komente.