Era Istrefi shfaqet joshëse mbi tavolinë

Era Istrefi është shumë aktive me projekte të reja muzikore.

Era Istrefi së fundi po qëndron në Suedi, ku po punon rreth realizimit të këngës së re.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet joshëse nga studio muzikore.

E veshur në sportive, Era pozoi mbi tavolinë, teksa po punonte në realizimin e këngës së re në Suedi.

Kujtojmë që ditë më parë Era Istrefi lansoi dy duete, njërin me Steve Aokin dhe tjetrin me Jonas Blue.