FOTO/ E veshur me mikro bikini modelja Emily Ratajkowski nuk i lë vend imagjiantës

Ajo konsiderohet si njëra prej modeleve më të kërkuara në industrinë e modës, sigurisht edhe njëra prej femrave më të komentuara në rrjetet sociale.

Image

Karriera e saj është formuar duke bërë fotografi seksi, shpesh e zhveshur dhe e tëra.

Edhe ditën e djeshme modelja është fotografuar në plazhet e Sidney ku nuk ka lënë pa nxjerr në pah si gjithmonë format e saja prefekte.

E veshur me një palë mikro bikini modelja nuk i ka lënë vend imagjinatës.

Image

Image