Modelja e kolme rikthehet me poza joshëse

Modelja nuk ka pasur kurrë frikë të ekspozojë format e saj të bëshme.

Dhe Ashley Graham e tregoi edhe njëherë këtë ndërsa realizonte një set fotografik në Malibu.

Supermodelja pozoi e veshur me rroba banje në plazhe ndërsa vuri në pah hiret e saj.

30-vjeçarja dukej tepër joshëse ndërsa qëndronte para kameras.