DENONCIMI/ Drejtori i transportit ne Durrës që dikur merrej me drogën e Tahirit, sot merret me……

Sot ne nje denoncim ashtu si cdo dite ku vijne denoncime pa fund ne inbox-in e ish kryeministrit Sali Berisha, vjen ai i radhes per drejtorin e transportit ne Durres, ku sipas qytetarit digital, dikur merrej me drogen e ish ministrit Tahiri dhe tanika kaluar ne nje tjeter poicion me ndihmen e kryetarit te bashkise Durres, Vangjush Dako

Ja cfar shkruan ish kryeministri Berisha ne fb

Drejtori i transportit ne Durres akuzohet se perdor detyren per transportin e drogave!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

dr berisha pershendetje te uroj shendet ! jam nje antar i partis socialiste doja te denoncoja nje drejtor drogaxhi i mirnjohur si trafikant droge quhet roni shqopa.te cilin pasi e howene nga drejtor konvaleshence ku merrej me drogen e Tahirit ai u vendo drejtor transporti ne Durres pikrisht we te beje lirshem transportin e drogave Ky trafikant ka emeruar cunat e halles vet ne drejtorin qe drejton dhe emeron punonjes me urdher te bandave dhe me bekimin e gjushit ju lutem bejeni publike se ky palo drejtor duhet futet ne burg bashk me gjushin. ju uroj shendet

drejtoria e sherbimit te transporteve durres i nderuar. e kane bere si prone private drejtorine