VIDEO/ Aktorit të humorit i bllokojnë patentën: O Edi Rama të…

Olsi Bylyku është mjaft i dashur për publikun shyqiptar, ku famën padyshim që e mori sa ishte pjesë e ‘Portokallisë’ me rolin e ‘Kimikatit’.

Ai tashmë ka ndryshuar ambient dhe është sëbashku me Bes Kallakun dhe Erion Isain tek ‘BE Coffee’.

I ftuar në emisionin e Roza Latit ai është shprehur se është shumë i kujdesshëm në timon, por i kanë bllokuar patentën pasi ka qenë duke ecur me 80km/h.

Olsi u shpreh se policët kanë rrezpekt për figurat por atë e ka kapur radari dixhital dhe në një moment ai thotë: Edi Rama të hëngërt mortja, po pse i qite..

/InfoPressAlbania/

Fama 'tradhton' Olsi Bylykun, ja përse i morën patentën

Fama 'tradhton' Olsi Bylykun, ja përse i morën patentënShikoni emisionin e plotë në: https://youtu.be/g58ob_V3MhE

Posted by Ora News on Sunday, 4 November 2018