Ilenia Ndocaj, feston 20 vjetorin e saj, “kaubojsi” dedikim special: Je ornamenti që zbukuron familjen tonë!

Ish-deputeti karizmatik Eduart Ndocaj, përvec popullaritetit të tij për humorin dhe stilin plot batuta të komunikimit, njihet gjithashtu dhe për lidhjet e tij mjaft të ngushta me familjen, duke qenë kështu një prind dhe bashkëshort model në vlerat që ai përcjell.


Nuk ka rast familjar, qoftë ditëlindje apo dhe gëzime të tjera, që “kaubojsi”, nuk përcjell mesazhe dedikuese, për fëmijët e tij që janë “pika e dobët” apo dhe për bashkëshorten, ndaj së cilës adreson mesazhe dashurie.


Sot ishte radha e Ilenias, vajzës së madhe të ish-deputetit, e cila feston 20-vjetorin e lindjes dhe babai model, Ndocaj, përmes një postimi në facebook, ka shprehur të gjithë ngazëllimin dhe krenarinë e tij atërore, për vajzën e tij, ndaj së cilës nuk gjen fjalë për ta përshkruar për gjithçka të bukur që ajo i dhuron.

 Për “kaubojsin”, është një ditë e veçantë, pasi vajza e tij Ilenia mbush plot 20 vjeç dhe, si gjithnjë në orët e para nuk mund të mungonte urimi special i “kaubojsit”, të cilin ka preferuar t’ia adresojë përmes profilit facebook:

❤ILENIA SOT MBUSH 20 VJEQE❤
Unë nuk jam i sigurt se çfarë të shkruaj për ditëlindjen tënde vajza ime e dashur. Unë mund të them se ti je e gjithë bota për mua. Unë mund të komplimentoj për bukurine tënde të brendshme dhe të jashtme. Dhe, unë mund të them se ti je pjesa që kompleton familjen tonë. Ok, ndoshta unë e dija se çfarë të shkruaja. Gëzuar ditëlindjen!GEZUAR 20 VJETORIN ILENIA 🙏❤🙏

Në emër të InfoPressAlbania, urojmë Ilenia Ndocaj dhe 100 vite të tjera! Qofsh e lumtur dhe veç suksese në jetë!