21 janar 2011, protesta që organizoi Edi Rama për bllokun e korrupsioneve të Ilir Metës

Nga Edlira Devolli-LEKA

21 janar 2011
4 te vrare disa te plagosur!

Protesta qe organizoi Edi Rama per bllokun e korrupsioneve te Ilir Metes.

Asnje pergjegjes, asnje te arrestuar.
Kjo sepse i pari qe eshte pergjegjes eshte ai qe i mblodhi, i mori dhe i hodhi pa pergjegjesi ne lufte e zjarr mbi policine dhe mbi institucionet.

Protesta ishte “teresisht paqesore”, fotot flasin vet.

p.s. Pasi i vrau per kirrupsionin e Ilir Metajt, e mori kete te fundit dhe bashkeqeverisen 4 vite.
Tashme, skandalet e vjedhjeve dhe mega aferave korruptive te qeverise Rama nuk kane te sosur.

Ne pritje te “revolucionit” SPAK!