Të bëhemi bashkë për ndryshim!

Nga Klea SPAHO

Nese edhe ti gjendesh ne situaten me te veshtire te jeteses , nese gjendja jote ekonomike po veshtiresohet cdo dite e me shume Reago..

Reago per ato cmime qe te dridhet dora kur ti i ble Reago per ato gjera qe ti nuk arrin dot tja plotesosh femijes tend.. Per ata te rrinj qe kane endrra ,dhe nuk i realizojne dot , Per ata prinder qe nuk vene gjume ne sy nga pamundesia ekonomike ,

Nese ti nuk I perballon dot keto Te pres ne shesh Aty ku mundi dhe djersa e cdokujt prej nesh mos te cenohet .. Ti duhet te reagosh ,bashke me ty edhe une .

Ti je ndryshimi dhe ndryshimi vjen nga ty!