Një cilësi e mirë dhe një e keqe në karakterin e çdo shenje të horoskopit. E gjeni veten në to?

Dashi – Jeni artista, por jeni edhe shumë misteriozë. Nuk hapeni shumë me të tjerët.

Demi – Kujdeseni shumë për të tjerët, por jeni edhe egoistë. Doni shumë vëmendje nga të tjerët.

Binjakët – Gazmorë, jeni njerëz të muhabetit, por shpesh jeni edhe arrogantë.

Gaforrja – Të zgjuar në çdo aspekt, ama shpërtheni lehtë nëse diçka nuk shkon sipas interesit tuaj.

Luani – Pasionantë në maksimum, ama edhe shumë ofendues ndaj të tjerëve.

Virgjëresha – Shumë kreativëduan të provojnë gjëra të rejaama kanë shumë pasiguri në vetvete.

Peshorja – Shumë të dashur me të tjerët, ama shumë bazikë dhe shpesh konservatorë në mendime.

Akrepi – Njerëz të aventurave, duan të përjetojnë emocione të reja, por mbeten egoistë.

Bricjapi – Unikë, ama mbeten të pabesueshëm, sepse ndërrojnë shumë lehtë mendim.

Shigjetari – Duan shumë, falin shumë dashuri, por duan dhe që të tjerët t’i ndihmojnë të besojnë tek vetja.

Ujori – Empatikë, dinë ta vendosin veten në hallin e të tjerëve, por edhe shumë agresivë kur u preken interesat.

Peshqit – Të qetë, ama shumë konfuzë. Shpesh nuk e dinë çfarë duan të arrijnë në jetë.