Enca ndan imazhe joshëse me bikini në plazh

Enca njihet si njëra nga këngëtaret më provokuese të estradës shqiptare. Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot disa fotografi në profilin e saj në “Instagram”, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet në plazh e veshur me bikine teksa pozonte mjaft joshëse.