I infektuar me Covid, vret veten i moshuari…

Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e sotme në Fushë-Milot të Kurbinit. Në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi Taf Kasmi, 77 vjeç.

Burime  thonë se i moshuari ishte i infektuar me Covid, në gjendje të rëndë.

NJOFTIMI ZYRTAR

Kurbin/ Informacion paraprak

Më datë 08.04.2021,rreth orës 10 :40, në Fushë-Milot,Kurbin, në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi T.K.,77 vjeç .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.