Këlliçi: Policia nuk e gjobit Spiropalin, sepse ajo na mbush me gaz dhe hare!

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, ka reaguar me një shënim në rrjetet sociale pas publikimit të pamjeve ku duket ministrja Elisa Sipropali tek ja merr valles dhe në sallën ku ajo kërcen ka shumë persona që për një kohë pandemie është edhe e dënueshme me ligj.

“Policia e Shtetit nuk e gjobit Elisa Spiropalin, sepse ajo na mbush me gaz e hare, të cilat bëjnë mirë për shëndetin e popullates.

Shoqja ministre duhet ta ketë dëgjuar kolegun e saj Klosi kur thotë se muzika e tërbon virusin.

“Kujdes Elisa! Përveçse vatër korrupsioni, rrezikon të bëhesh vatër infeksioni”, shkruan Këlliçi në postimin etij.

Policia e Shtetit nuk e gjobit Elisa Spiropalin, sepse ajo na mbush me gaz e hare, të cilat bëjnë mirë për shëndetin e popullatës. Shoqja ministre duhet ta ketë dëgjuar kolegun e saj Klosi kur thotë se muzika e tërbon virusin.