Greta Koçi në veshje të ngushtë, nxjerr në pah linjat joshëse

Greta Koçi ka treguar linjat e saj të mahnitshme të trupit në veshjen e fundit.

Këngëtarja komentohet shumë edhe për ndërhyrjet që ka bërë në fytyrë, por ajo mbete një nga femrat më me stil.

Në postim e bërë këtë herë në ‘Instagram’, Greta u shfaq me shumë stil, ajo që binte në sy ishin edhe gjoksi dhe të pasmet e formsuara të këngëtares.

Greta Koçi ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri, ‘Ku Gabuam’ ishte kënga e saj e fundit e cila u publikua në fillim të vitit.