VIDEO/ Plas sherri për fituesen e Miss BumBum: Të pasmet e tua janë plastike…!

Braziliania Ellen Santana ka fituar mbrëmjen e kaluar kurorën e Miss BumBum, konkursi për të pasmet më të bukura. Por spektakli u bë arenë edhe e një incidenti që ka lënë pa fjalë të pranishmit, por edhe shikuesit nga e gjithë bota.

Ellen, 31-vjeccare, e njohur si modele dhe si kërcimtare, mori çmimin para qindra njerëzve në Sao Paolo. Por, pak minuta pasi organizatorët shpallën fituesen, konkursi brazilian u kthye në kaos.

Image

Një konkurrente tjetër, e quajtur Aline Uva iu afrua dhe e grisi shiritin e fitueses duke i thënë: Të pasmet e tua janë false.

“Unë tërhoqa titullin e fitueses pasi unë jam e vetmja femër që e meritoja. Unë plotësova të gjitha rregullat e lojës, të pasmet e mia janë reale, ndërsa të pasmet e saj janë plastike. Miss BumBum është një farsë. Mund t’i provoj me fakte të gjitha këto që them”, tha Aline Uve, e cila ia rrëmbeu shiritin fitueses dhe e vuri në trupin e saj, për të mos e dorëzuar më.

Momentet pikante të këtij incidenti mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme.