FOTO/ Arbana Osmani bën urimin më të ëmbël për Eduart Grishajn: ‘Gëzuar ditëlindjën binjak…

Është  shkruajt gjatë në media për romancën e moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit të saj Eduart Grishaj.

Mirëpo ata se kanë pranuar asnjëherë publikisht, por veprimet që kanë bërë në rrjetet sociale kanë shtuar dyshimet.

Dhe ditën e sotme Arbana Osmani feston ditëlindjen por si për konçidencë dhe regjisori i këtij emisioni feston ditëlindjen sot.

Arbana ka zgjedhur ta uroj në një mëyrë shumë të ëmbël Grishajn duke e quajtur binjakun e saj në foton që ka publikuar në instastory.

‘Gëzuar ditëlindjën binjak’ ka shkruar moderatorja në foto duke e shoqëruar me një emoji me sytë në formë zemre.

Image
Image