POLITIKË

Qarku Dibër, ndalesa e radhës e takimeve të kryelegalistit Axhami me...

MOMENTI, QARKU DIBËR. Vijojnë takimet e Kryetarit të PLL z.Shpëtim Axhami me strukturat drejtuese të partisë në çdo degë. Degët e PLL, Bashkia Peshkopi, Mat, Bulqizë,...

Shkoi e veshur si ”nuse” në dasmën e Armina Mevlanit, këngëtarja...

Dasma madhështore e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës u bë krefjalë e medieve mbrëmjen e djeshme, ku nuk munguan fotot dhe pamjet e shumta...

Java e Modës në Milano: pamjet më të bukura nga sfilatat...

Milano është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes botërore, ku vajza të shumta nga e gjithë bota marrin pjesë në Javën e Modës, duke...

Bordi Transparencës Publikon Çmimet E Karburanteve, Ja Sa Do Të...

Bordi i Transparencës në datë 6 Gusht 2022, në mbledhjen e radhës vendosi: Çmimi i shitjes me pakicë i nënproduktit gasoil i standardit SSH EN...

Detajet e veçanta në funeralin e Elizabeth: Nga letra dhe kurora...

Ditën e sotme është zhvilluar funerali shtetëror i Mbretëreshës Elizabeth II, ku përveç familje mbretërore, pjesmëarrës ishin edhe liderë botërore. Jeta e monarkes së ndjerë, e...

Shkoi e veshur si ”nuse” në dasmën e Armina Mevlanit, këngëtarja...

Dasma madhështore e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës u bë krefjalë e medieve mbrëmjen e djeshme, ku nuk munguan fotot dhe pamjet e shumta...

Studentët peticion qeverisë: Çmimet janë rritur, kërkojmë 100 euro rimbursim në...

Studentët kanë nisur një peticion drejtuar qeverisë, ku kërkojnë një rimbursim prej 100 euro në muaj. Peticioni po bëhet online dhe deri më tani janë...