Babai i fëmijëve të Valbona Selimllarit, kapet mat me bashkëjetuesen e re! (Foto)

Vera e nxehtë edhe pse në kushte të vështira për shkak të situatës së krijuar nga Covid19, nuk i ka ndaluar pushuesit të relaksohen sidomos në zonat bregdetare.

Vëmendja jonë se ku kanë zgjedhur të pushojnë personazhet publikë, nxorri në pah një të vërtetë që me siguri nuk do ti pëlqejë aspak ish miss-it shqiptar Valbona Selimllarit.

Valbona njihet për historinë e saj të dashurisë me “Tanin e Dekës”, siç e njeh bota e biznesit, dashuri kjo që nuk u kurorëzua kurrë edhe pse nga bashkjetesa erdhën në jetë tre fëmijë.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Ish miss-i është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket kësaj historie, duke u munduar kështu ti shpëtojë gjykimit nga masa për dashurinë me një burrë të martuar.

Por edhe pse kjo histori pati një kalvar të gjatë, kurrë nuk e preku fundin e lumtur. Bobi nuk doli shumë e humbur pasi sot është aksionere në shumë prej bizneseve të tij.

Prej kohësh çifti diskutohet për një ndarje të mundshme dhe shkak i kësaj ndarje flitej se ishte Ben Blushi me të cilin Bobi u komentua për një lidhje gjatë kohës që bashkëjetonte me “Tanin e Dekës”.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Madje madje romanca me Blushin shkoi edhe në një bashkëtetesë një-vjeçare. Historitë e dashurisë së Bobit të ekranit nuk u mbyllën këtu.

Ajo u përfol për një romancë me këngëtarin Trim Jetullahu, (rreth 20 e ca vite më i ri nga ajo), të cilit mendohet se i dha fitoren në “Dance With Me”!

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Aktualisht ish miss-i është në një lidhje me Nertil Jolen, me të cilin u njoh në bashki.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

E përderisa Bobi paska bërë kërrdinë duke ndyshuar dashnorët si të ishin këpucë, sigurisht që dhe ish partneri do të vazhdonte jetën e tij. Mesa duket këtë verë “Tani i Dekës” ka zgjedhur për të pushuar Dhërmiun ku është e qartë se po relaksohet dhe argëtohet.

Nëse e kemi parë gjithmonë nën shoqërinë e miqve apo biznesmenëve të ndryshëm, këtë herë nuk ishte kështu.

Biznesmeni shihet nën shoqërinë e një vajze mjaft simpatike, e cila mendohet se është e dashura e re. Sipas informacioneve të para ata bashkëjetojnë prej disa kohësh në një nga pronat në periferi të Tiranës dhe janë mjaft të lumtur krah njëri-tjetrin.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Ata jan kapur mat nga paparacët teksa po shëtisnin me skaf përgjatë bregdetit Jon.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Bashkëjetuesja e re mendohet se është një modele greke jo shumë e njohur në Shqipëri, por shumë tërheqëse dhe për hir të së vërtetës shumë vite më e re se ish miss-i shqiptar.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Elegante, sensuale, brune, me tipare karakteristike, duket se ja ka rrëmbyer zemrën biznesmenit dhe ata nuk qëndrojnë dot larg njëri-tjetrit.

Madje flitet se bashkëjetuesja e re është një krah i fortë i tij në botën e biznesit, gjë kjo që nuk do ti pëlqejë aspak Bobit.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Na vjen keq nëse ne do të jemi të parët që do të trondisim me këtë lajm Valbona Selimllarin….por.. Jeta vazhdon, e ç’të mbjellësh do të korrësh….! /InfoPressAlbania/