Të pashpresë/ Rama del humbës edhe te sondazhi i ‘Zërit të Popullit’

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhe me sondazhin e bërë nga gazeta Shqip, e më pas i anuluar nga Ben Blushi, pasi fitues po dilte Lulzim Basha.

Sipas ish-kryeministrit këta janë njerëz të pashpresë.

Reagimi i plotë i Sali Berishës:

Njerez te pashprese!

Sondazhi i ZP bis nxjerr Bashen kryeminister.

Arben Malavita me urdher te bosit te tij bllokoi sondazhin ne te cilin Basha dilte gjithnje e me shume.

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Përshëndetje doktor.Sot në mëngjes Blushi i pronave të vjedhura hodhi në portalin e tij nje zsondazh sic duket edhe ne foto,në fillim filluan të votonte stafi Top Chanell-it dhe shefi tij ishte shume para,sapo e pa që filluan të votojn qytetatët dhe Lulzim Basha mori epërsi hajduti i pronave e zhduku nga faqa e vet kete sondazh,që do të thotë tashi nuk ekziston më!

Dhe sa monstra jane mundohen edhe te bejne propogand se u perdor nga militant

Kur i marri deshtoj edhe tek Zeri Popullit (gazeta Shqip) situata eshte shume e zeze per organizaten mafioze!

Image