Vajza 10 vjeçe tremb hajdutin. Ai ikën me të katra. Shikoni videon

Autoritetet në Kaliforni po kërkojnë një burrë I cili ka tentuar të vjedhë një banesë por është trembur nga vajza vetëm 10 vjeçe e shtëpisë. E gjitha është filmuar nga kamerat e sigurisë.

Vajza po qëndronte në makinë, dhe në moment ajo del nga makina dhe thërret me të madhe duke trembur hajdutin  

“Ajo është shumë trime dhe u surprizova shumë” tha mamaja e Lolës, Jordan Pendley.