LAJMI I FUNDIT/ Helmim në Bulqizë, tre të vdekur

Një nënë dhe dy fëmijët e saj kanë humbur sot jetën më Bulqizë. Raportohet se shkak është bërë një rrjedhje gazi nga bombola më shtëpi.

Në fillim u raportua se vdekjen ishin shkaktuar si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi.

Ngjarja ndodhi në Ostren të Madh të Bulqizës.