Panik në Theth, 24-vjeçari qëllon në ajër me kallashnikov

Një 24-vjeçar ka krijuar panik mes banorëve dhe turistëve në Theth, pasi ka qëlluar në ajër me kallashnikov.

Policia arrestoi në flagrancë shtetasin me inicialet K.H., banues në këtë fshat.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprat penale “Mbajtja pa leje armëve luftarake dhe municionit” dhe “Prishja e qetësisë publike”.