VIDEO/ Jeta nuk është pasarelë, edhe mund të rrëzohesh….

Ajo e ka kaluar shumicën e jetës së saj mbi taka nëpër pasarela. Megjithatë u ndodh edhe më të mirave.

Supermodelja Elle Macpherson pati një moment të sikletshëm para kamerave. Ajo ishte duke hypur në makinë pasi doli nga një dyqan dhe kur reshqiti….