FOTO/ Tifozët ‘Kuqezi’ me banderolë ‘Rama ik’ në ndeshjen Shqipëri-Moldavi

Nuk ka qetësi për Ramën. Pas Opozitës dhe qytetarëve që nuk e duan, tani janë edhe tifozët Kuqezi ata të cilët kanë dalë hapur kundër kryeministrit.

Në ndeshjen që po luhet aktualisht midis Shqipërisë dhe Moldavisë, grupimi Tifozët Kuqezi kanë nxjerrë një banderolë “Rama ik”, të cilën e ka shoqëruar me flamurin e Shqipërisë.

Image

Image